Aktuální místní čas zde: Xinzhuang, Čína
Dotaz: Kolik je hodin zde: Xinzhuang? Odpověď: Xinzhuang (Tianjin Shi) Místo se nachází v časovém pásmu "CST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +8) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 05:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Xinzhuang Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Shanghai) »
| Xinzhuang informace: | |
|---|---|
| Země: | Čína |
| Měna: | CNY, Yuan Renminbi |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 5 191 = 0.004‰ CHN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 4 m |
| GPS souřadnice | 39° 1' 29.6" Sever, 117° 20' 37.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4339.2 km (2696.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5667.9 km (3521.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | čínský/Čína (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • A,C,I [*3] |
Xinzhuangje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Xinzhuang
![]() 04:49 |
![]() |
![]() 19:25 |
Časový rozdíl odtud: Xinzhuang
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londýn | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubaj | **** | | | -4 |
| Bombaj | ** | | | -2.5 |
| Šanghaj | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 0.004‰ CHN Populace



