Aktuální místní čas zde: Xucheng, Čína
Dotaz: Kolik je hodin zde: Xucheng? Odpověď: Xucheng (Guangdong) Místo se nachází v časovém pásmu "+06" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +6) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 00:51 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Xucheng přepne na Zimní čas v(e): 09:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 8 hodin(y), 22 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Xucheng Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Urumqi) »
| Xucheng informace: | |
|---|---|
| Země: | Čína |
| Měna: | CNY, Yuan Renminbi |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 83 267 = 0.063‰ CHN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 75 m |
| GPS souřadnice | 20° 19' 45" Sever, 110° 10' 1.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2260.4 km (1404.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7746.7 km (4813.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | čínský/Čína (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • A,C,I [*3] |
Xuchengje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Xucheng
![]() 03:59 |
![]() |
![]() 17:13 |
Časový rozdíl odtud: Xucheng
| Los Angeles | ************* | | | -13 |
| Ciudad de México | ************ | | | -12 |
| New York | ********** | | | -10 |
| Rio de Janeiro | ********* | | | -9 |
| Londýn | ***** | | | -5 |
| Moskva | *** | | | -3 |
| Dubaj | ** | | | -2 |
| Bombaj | | | -0.5 | |
| Šanghaj | +2 | | | ** |
| Tokio | +3 | | | *** |
| Sydney | +4 | | | **** |

= 0.063‰ CHN Populace



