Aktuální místní čas zde: Ebeltoft, Dánsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ebeltoft? Odpověď: Ebeltoft (Central Jutland) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 02:21 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Ebeltoft přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 153 den, 0 hodin(y), 38 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Ebeltoft Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Copenhagen) »
| Ebeltoft informace: | |
|---|---|
| Země: | Dánsko |
| Měna: | DKK, Krone |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 7 501 = 1.368‰ DNK Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 28 m |
| GPS souřadnice | 56° 11' 39.9" Sever, 10° 40' 55.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 6248.2 km (3882.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 3758.8 km (2335.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | dánština/Dánsko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E,F,K [*3] |
Ebeltoftje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ebeltoft
![]() 04:46 |
![]() |
![]() 21:42 |
Časový rozdíl odtud: Ebeltoft
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.368‰ DNK Populace



