Aktuální místní čas zde: Tønder, Dánsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tønder? Odpověď: Tønder (South Denmark) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 02:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Tønder přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 153 den, 0 hodin(y), 37 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Tønder Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Copenhagen) »
| Tønder informace: | |
|---|---|
| Země: | Dánsko |
| Měna: | DKK, Krone |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 7 841 = 1.43‰ DNK Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 3 m |
| GPS souřadnice | 54° 55' 59" Sever, 8° 52' 0.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 6108 km (3795.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 3899.1 km (2422.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | dánština/Dánsko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E,F,K [*3] |
Tønderje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tønder
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 21:41 |
Časový rozdíl odtud: Tønder
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.43‰ DNK Populace



