Aktuální místní čas zde: Las Matas de Farfán, Dominikánská republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Las Matas de Farfán? Odpověď: Las Matas de Farfán (San Juan) Místo se nachází v časovém pásmu "AST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 18:40 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Las Matas de Farfán Přenastavení času 2026, 2027 (America/Santo_Domingo) »
| Las Matas de Farfán informace: | |
|---|---|
| Země: | Dominikánská republika |
| Měna: | DOP, Peso |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 21 802 = 2.219‰ DOM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 451 m |
| GPS souřadnice | 18° 52' 23.1" Sever, 71° 30' 59.6" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2098.5 km (1303.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7908.6 km (4914.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Dominikánská republika |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Las Matas de Farfánje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Las Matas de Farfán
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 19:19 |
Časový rozdíl odtud: Las Matas de Farfán
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 2.219‰ DOM Populace



