Aktuální místní čas zde: Nagua, Dominikánská republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Nagua? Odpověď: Nagua (María Trinidad Sánchez) Místo se nachází v časovém pásmu "AST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 18:26 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Nagua Přenastavení času 2026, 2027 (America/Santo_Domingo) »
| Nagua informace: | |
|---|---|
| Země: | Dominikánská republika |
| Měna: | DOP, Peso |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 33 862 = 3.447‰ DOM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 9 m |
| GPS souřadnice | 19° 22' 59.5" Sever, 69° 50' 50.6" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2155.2 km (1339.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7851.9 km (4878.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Dominikánská republika |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Naguaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Nagua
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:13 |
Časový rozdíl odtud: Nagua
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 3.447‰ DOM Populace



