Aktuální místní čas zde: Dikhil, Džibutsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Dikhil? Odpověď: Dikhil Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 10:18 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Dikhil Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Djibouti) »
| Dikhil informace: | |
|---|---|
| Země: | Džibutsko |
| Měna: | DJF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 12 043 = 16.263‰ DJI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 497 m |
| GPS souřadnice | 11° 6' 31" Sever, 42° 22' 26" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1235.2 km (767.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8771.9 km (5450.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Džibutsko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Dikhilje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Dikhil
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:28 |
Časový rozdíl odtud: Dikhil
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 16.263‰ DJI Populace



