Aktuální místní čas zde: Al Ḩāmūl, Egypt
Dotaz: Kolik je hodin zde: Al Ḩāmūl? Odpověď: Al Ḩāmūl (Kafr ash Shaykh) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 10:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Al Ḩāmūl přepne na Zimní čas v(e): 00:00, pátek, 2026 října 30. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 13 hodin(y), 40 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Al Ḩāmūl Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Cairo) »
| Al Ḩāmūl informace: | |
|---|---|
| Země: | Egypt |
| Měna: | EGP, Pound |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 45 798 = 0.569‰ EGY Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 5 m |
| GPS souřadnice | 31° 18' 41.3" Sever, 31° 8' 51.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3481.5 km (2163.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6525.6 km (4054.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Egypt (+2) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Al Ḩāmūlje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Al Ḩāmūl
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:54 |
Časový rozdíl odtud: Al Ḩāmūl
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.569‰ EGY Populace



