Aktuální místní čas zde: Jirjā, Egypt
Dotaz: Kolik je hodin zde: Jirjā? Odpověď: Jirjā (Sūhāj) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 09:10 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Jirjā přepne na Zimní čas v(e): 00:00, pátek, 2026 října 30. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 14 hodin(y), 49 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Jirjā Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Cairo) »
| Jirjā informace: | |
|---|---|
| Země: | Egypt |
| Měna: | EGP, Pound |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 128 250 = 1.594‰ EGY Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 70 m |
| GPS souřadnice | 26° 20' 17.7" Sever, 31° 53' 29.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2928.5 km (1819.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7078.5 km (4398.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Egypt (+2) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Jirjāje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Jirjā
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:40 |
Časový rozdíl odtud: Jirjā
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.594‰ EGY Populace



