Aktuální místní čas zde: Juhaynah, Egypt
Dotaz: Kolik je hodin zde: Juhaynah? Odpověď: Juhaynah (Sūhāj) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 10:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Juhaynah přepne na Zimní čas v(e): 00:00, pátek, 2026 října 30. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 13 hodin(y), 39 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Juhaynah Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Cairo) »
| Juhaynah informace: | |
|---|---|
| Země: | Egypt |
| Měna: | EGP, Pound |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 47 821 = 0.594‰ EGY Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 64 m |
| GPS souřadnice | 26° 40' 23.5" Sever, 31° 29' 51.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2965.8 km (1842.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7041.3 km (4375.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Egypt (+2) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Juhaynahje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Juhaynah
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:42 |
Časový rozdíl odtud: Juhaynah
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.594‰ EGY Populace



