Aktuální místní čas zde: Shibīn al Kawm, Egypt
Dotaz: Kolik je hodin zde: Shibīn al Kawm? Odpověď: Shibīn al Kawm (Muḩāfaz̧at al Minūfīyah) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 10:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Shibīn al Kawm přepne na Zimní čas v(e): 00:00, pátek, 2026 října 30. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 13 hodin(y), 37 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Shibīn al Kawm Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Cairo) »
| Shibīn al Kawm informace: | |
|---|---|
| Země: | Egypt |
| Měna: | EGP, Pound |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 186 345 = 2.316‰ EGY Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 23 m |
| GPS souřadnice | 30° 33' 9.3" Sever, 31° 0' 32.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3397.1 km (2110.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6609.9 km (4107.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Egypt (+2) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Shibīn al Kawmje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Shibīn al Kawm
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:53 |
Časový rozdíl odtud: Shibīn al Kawm
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 2.316‰ EGY Populace



