Aktuální místní čas zde: Valga, Estonsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Valga? Odpověď: Valga (Valgamaa) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Valga přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 12 hodin(y), 47 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Valga Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Tallinn) »
| Valga informace: | |
|---|---|
| Země: | Estonsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 13 945 = 10.8‰ EST Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 64 m |
| GPS souřadnice | 57° 46' 40.1" Sever, 26° 2' 50.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 6424.3 km (3991.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 3582.8 km (2226.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | estonština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Valgaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Valga
![]() 04:33 |
![]() |
![]() 21:51 |
Časový rozdíl odtud: Valga
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 10.8‰ EST Populace



