Aktuální místní čas zde: Stanley, Falklandy (Malvíny)
Dotaz: Kolik je hodin zde: Stanley? Odpověď: Stanley Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 11:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Stanley přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 13 hodin(y), 2 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Stanley Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Stanley) »
| Stanley informace: | |
|---|---|
| Země: | Falklandy (Malvíny) |
| Měna: | FKP, Pound |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 2 213 = 838.893‰ FLK Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 43 m |
| GPS souřadnice | 51° 42' 0" Jih, 57° 51' 0" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5748.5 km (3572 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 4258.6 km (2646.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Falklandy (Malvíny) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Stanleyje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Stanley
![]() 08:44 |
![]() |
![]() 16:53 |
Časový rozdíl odtud: Stanley
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 838.893‰ FLK Populace



