Aktuální místní čas zde: Lambaréné, Gabon
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lambaréné? Odpověď: Lambaréné (Moyen-Ogooué) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 10:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Lambaréné Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Libreville) »
| Lambaréné informace: | |
|---|---|
| Země: | Gabon |
| Měna: | XAF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 20 714 = 13.405‰ GAB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 26 m |
| GPS souřadnice | 0° 42' 0.4" Jih, 10° 14' 26" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 77.8 km (48.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9929.2 km (6169.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Gabon |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Lambarénéje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lambaréné
![]() 06:13 |
![]() |
![]() 18:18 |
Časový rozdíl odtud: Lambaréné
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 13.405‰ GAB Populace



