Aktuální místní čas zde: Ndendé, Gabon
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ndendé? Odpověď: Ndendé (Ngounié) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 10:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Ndendé Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Libreville) »
| Ndendé informace: | |
|---|---|
| Země: | Gabon |
| Měna: | XAF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 6 200 = 4.012‰ GAB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 130 m |
| GPS souřadnice | 2° 24' 2.8" Jih, 11° 21' 29.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 266.9 km (165.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9740.1 km (6052.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Gabon |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Ndendéje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ndendé
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 18:11 |
Časový rozdíl odtud: Ndendé
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 4.012‰ GAB Populace



