Aktuální místní čas zde: Karadž, Írán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Karadž? Odpověď: Karadž (Karaj, Alborz) Místo se nachází v časovém pásmu "+0330" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3.5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 12:52 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Karadž přepne na Zimní čas v(e): 06:44, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 17 hodin(y), 51 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Karadž Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Tehran) »
| Karadž informace: | |
|---|---|
| Země: | Írán |
| Měna: | IRR, Rial |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 1 448 075 = 18.825‰ IRN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1341 m |
| GPS souřadnice | 35° 49' 57.6" Sever, 50° 59' 29.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3984.2 km (2475.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6022.8 km (3742.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Peršan/Írán (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Karadžje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Karadž
![]() 04:53 |
![]() |
![]() 19:12 |
Časový rozdíl odtud: Karadž
| Los Angeles | ********** | | | -10.5 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9.5 |
| New York | ******* | | | -7.5 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6.5 |
| Londýn | ** | | | -2.5 |
| Moskva | | | -0.5 | |
| Dubaj | +0.5 | | | |
| Bombaj | +2 | | | ** |
| Šanghaj | +4.5 | | | **** |
| Tokio | +5.5 | | | ***** |
| Sydney | +6.5 | | | ****** |

= 18.825‰ IRN Populace



