Aktuální místní čas zde: Ballymun, Irsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ballymun? Odpověď: Ballymun (Leinster) Místo se nachází v časovém pásmu "IST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 05:40 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Ballymun přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 20 hodin(y), 19 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Ballymun Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Dublin) »
| Ballymun informace: | |
|---|---|
| Země: | Irsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 6 262 = 1.355‰ IRL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 62 m |
| GPS souřadnice | 53° 23' 53.1" Sever, 6° 16' 0.9" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5937.3 km (3689.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4069.8 km (2528.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Irsko (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Ballymunje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ballymun
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 21:33 |
Časový rozdíl odtud: Ballymun
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 1.355‰ IRL Populace



