Aktuální místní čas zde: Carrigaline, Irsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Carrigaline? Odpověď: Carrigaline (Munster) Místo se nachází v časovém pásmu "IST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 04:32 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Carrigaline přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 21 hodin(y), 27 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Carrigaline Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Dublin) »
| Carrigaline informace: | |
|---|---|
| Země: | Irsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 14 775 = 3.196‰ IRL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 14 m |
| GPS souřadnice | 51° 48' 42" Sever, 8° 23' 55" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5760.9 km (3579.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4246.1 km (2638.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Irsko (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Carrigalineje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Carrigaline
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 21:34 |
Časový rozdíl odtud: Carrigaline
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 3.196‰ IRL Populace



