Aktuální místní čas zde: Cill Airne, Irsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Cill Airne? Odpověď: Cill Airne (Munster) Místo se nachází v časovém pásmu "IST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 05:43 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Cill Airne přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 20 hodin(y), 16 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Cill Airne Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Dublin) »
| Cill Airne informace: | |
|---|---|
| Země: | Irsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 7 300 = 1.579‰ IRL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 26 m |
| GPS souřadnice | 52° 2' 60" Sever, 9° 31' 0" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5787.4 km (3596.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4219.6 km (2622 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Irsko (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Cill Airneje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Cill Airne
![]() 05:30 |
![]() |
![]() 21:39 |
Časový rozdíl odtud: Cill Airne
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 1.579‰ IRL Populace



