Aktuální místní čas zde: Kilquade, Irsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kilquade? Odpověď: Kilquade Místo se nachází v časovém pásmu "IST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 05:43 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Kilquade přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 20 hodin(y), 16 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Kilquade Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Dublin) »
| Kilquade informace: | |
|---|---|
| Země: | Irsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 14 886 = 3.22‰ IRL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 57 m |
| GPS souřadnice | 53° 5' 50.7" Sever, 6° 5' 2.8" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5903.9 km (3668.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4103.2 km (2549.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Irsko (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Kilquadeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kilquade
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 21:31 |
Časový rozdíl odtud: Kilquade
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 3.22‰ IRL Populace



