Aktuální místní čas zde: Carini, Itálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Carini? Odpověď: Carini (Sicily) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 00:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Carini přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 2 hodin(y), 44 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Carini Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Rome) »
| Carini informace: | |
|---|---|
| Země: | Itálie |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 35 082 = 0.581‰ ITA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 31 m |
| GPS souřadnice | 38° 9' 19.3" Sever, 13° 10' 51.7" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4242.5 km (2636.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5764.6 km (3581.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | italština/Itálie (+6) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F,L [*3] |
Carinije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Carini
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 20:23 |
Časový rozdíl odtud: Carini
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.581‰ ITA Populace



