Aktuální místní čas zde: Chieri, Itálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Chieri? Odpověď: Chieri (Piedmont) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 00:14 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Chieri přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 2 hodin(y), 45 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Chieri Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Rome) »
| Chieri informace: | |
|---|---|
| Země: | Itálie |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 32 169 = 0.533‰ ITA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 289 m |
| GPS souřadnice | 45° 0' 37.9" Sever, 7° 49' 16.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5004.7 km (3109.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5002.4 km (3108.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | italština/Itálie (+6) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F,L [*3] |
Chierije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Chieri
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 21:07 |
Časový rozdíl odtud: Chieri
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.533‰ ITA Populace



