Aktuální místní čas zde: San Zeno-San Giuseppe, Itálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: San Zeno-San Giuseppe? Odpověď: San Zeno-San Giuseppe (Veneto) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 03:44 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
San Zeno-San Giuseppe přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 146 den, 23 hodin(y), 15 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» San Zeno-San Giuseppe Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Rome) »
| San Zeno-San Giuseppe informace: | |
|---|---|
| Země: | Itálie |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 9 334 = 0.155‰ ITA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 117 m |
| GPS souřadnice | 45° 45' 26.2" Sever, 11° 45' 43.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5087.7 km (3161.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4919.3 km (3056.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | italština/Itálie (+6) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F,L [*3] |
San Zeno-San Giuseppeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: San Zeno-San Giuseppe
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 20:54 |
Časový rozdíl odtud: San Zeno-San Giuseppe
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.155‰ ITA Populace



