Aktuální místní čas zde: Scanzo-Rosciate, Itálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Scanzo-Rosciate? Odpověď: Scanzo-Rosciate (Lombardy) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 01:28 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Scanzo-Rosciate přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 1 hodin(y), 31 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Scanzo-Rosciate Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Rome) »
| Scanzo-Rosciate informace: | |
|---|---|
| Země: | Itálie |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 6 207 = 0.103‰ ITA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 276 m |
| GPS souřadnice | 45° 42' 38.8" Sever, 9° 44' 6.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5082.6 km (3158.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4924.5 km (3059.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | italština/Itálie (+6) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F,L [*3] |
Scanzo-Rosciateje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Scanzo-Rosciate
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 21:02 |
Časový rozdíl odtud: Scanzo-Rosciate
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.103‰ ITA Populace



