Aktuální místní čas zde: Azor, Izrael
Dotaz: Kolik je hodin zde: Azor? Odpověď: Azor (Tel Aviv) Místo se nachází v časovém pásmu "IDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:10 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Azor přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 16 hodin(y), 49 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Azor Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Jerusalem) »
| Azor informace: | |
|---|---|
| Země: | Izrael |
| Měna: | ILS, Shekel |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 10 108 = 1.374‰ ISR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 25 m |
| GPS souřadnice | 32° 1' 27.5" Sever, 34° 48' 22.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3560.8 km (2212.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6446.3 km (4005.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | hebrejština (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,H [*3] |
Azorje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Azor
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 19:38 |
Časový rozdíl odtud: Azor
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.374‰ ISR Populace



