Aktuální místní čas zde: Even Yehuda, Izrael
Dotaz: Kolik je hodin zde: Even Yehuda? Odpověď: Even Yehuda (Central District) Místo se nachází v časovém pásmu "IDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Even Yehuda přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 16 hodin(y), 47 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Even Yehuda Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Jerusalem) »
| Even Yehuda informace: | |
|---|---|
| Země: | Izrael |
| Měna: | ILS, Shekel |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 9 282 = 1.262‰ ISR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 49 m |
| GPS souřadnice | 32° 16' 10.5" Sever, 34° 53' 15.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3588 km (2229.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6419 km (3988.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | hebrejština (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,H [*3] |
Even Yehudaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Even Yehuda
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 19:38 |
Časový rozdíl odtud: Even Yehuda
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.262‰ ISR Populace



