Aktuální místní čas zde: Gan Yavne, Izrael
Dotaz: Kolik je hodin zde: Gan Yavne? Odpověď: Gan Yavne (Central District) Místo se nachází v časovém pásmu "IDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:32 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Gan Yavne přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 16 hodin(y), 27 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Gan Yavne Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Jerusalem) »
| Gan Yavne informace: | |
|---|---|
| Země: | Izrael |
| Měna: | ILS, Shekel |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 14 975 = 2.036‰ ISR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 52 m |
| GPS souřadnice | 31° 47' 14.5" Sever, 34° 42' 23.7" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3534.4 km (2196.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6472.6 km (4021.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | hebrejština (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,H [*3] |
Gan Yavneje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Gan Yavne
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 19:38 |
Časový rozdíl odtud: Gan Yavne
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 2.036‰ ISR Populace



