Aktuální místní čas zde: H̱adera, Izrael
Dotaz: Kolik je hodin zde: H̱adera? Odpověď: H̱adera (Haifa) Místo se nachází v časovém pásmu "IDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 08:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
H̱adera přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 17 hodin(y), 46 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» H̱adera Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Jerusalem) »
| H̱adera informace: | |
|---|---|
| Země: | Izrael |
| Měna: | ILS, Shekel |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 75 854 = 10.315‰ ISR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 14 m |
| GPS souřadnice | 32° 26' 30.9" Sever, 34° 54' 14" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3607.2 km (2241.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6399.9 km (3976.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | hebrejština (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,H [*3] |
H̱aderaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: H̱adera
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 19:38 |
Časový rozdíl odtud: H̱adera
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 10.315‰ ISR Populace



