Aktuální místní čas zde: Tirah, Izrael
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tirah? Odpověď: Tirah (Central District) Místo se nachází v časovém pásmu "IDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:28 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Tirah přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 16 hodin(y), 31 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Tirah Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Jerusalem) »
| Tirah informace: | |
|---|---|
| Země: | Izrael |
| Měna: | ILS, Shekel |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 20 786 = 2.826‰ ISR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 78 m |
| GPS souřadnice | 32° 14' 2.8" Sever, 34° 57' 0.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3584.1 km (2227.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6423 km (3991 mi) |
| Jazyky: [*2] | hebrejština (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,H [*3] |
Tirahje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tirah
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 19:38 |
Časový rozdíl odtud: Tirah
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 2.826‰ ISR Populace



