Aktuální místní čas zde: Lionel Town, Jamajka
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lionel Town? Odpověď: Lionel Town (Clarendon) Místo se nachází v časovém pásmu "EST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 08:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Lionel Town Přenastavení času 2026, 2027 (America/Jamaica) »
| Lionel Town informace: | |
|---|---|
| Země: | Jamajka |
| Měna: | JMD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 5 362 = 1.883‰ JAM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 11 m |
| GPS souřadnice | 17° 48' 36.3" Sever, 77° 14' 26.2" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1980.3 km (1230.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8026.8 km (4987.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Jamajka |
| Napájecí zástrčka | 110 V • 50 Hz • A,B [*3] |
Lionel Townje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lionel Town
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 18:38 |
Časový rozdíl odtud: Lionel Town
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Ciudad de México | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| Londýn | +6 | | | ****** |
| Moskva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Bombaj | +10.5 | | | ********** |
| Šanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokio | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 1.883‰ JAM Populace



