Aktuální místní čas zde: Saint Ann’s Bay, Jamajka
Dotaz: Kolik je hodin zde: Saint Ann’s Bay? Odpověď: Saint Ann’s Bay (Saint Ann) Místo se nachází v časovém pásmu "EST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 08:26 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Saint Ann’s Bay Přenastavení času 2026, 2027 (America/Jamaica) »
| Saint Ann’s Bay informace: | |
|---|---|
| Země: | Jamajka |
| Měna: | JMD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 13 671 = 4.802‰ JAM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 14 m |
| GPS souřadnice | 18° 26' 8.9" Sever, 77° 12' 3.5" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2049.9 km (1273.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7957.2 km (4944.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Jamajka |
| Napájecí zástrčka | 110 V • 50 Hz • A,B [*3] |
Saint Ann’s Bayje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Saint Ann’s Bay
![]() 05:32 |
![]() |
![]() 18:39 |
Časový rozdíl odtud: Saint Ann’s Bay
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Ciudad de México | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| Londýn | +6 | | | ****** |
| Moskva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Bombaj | +10.5 | | | ********** |
| Šanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokio | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 4.802‰ JAM Populace



