Aktuální místní čas zde: Santa Cruz, Jamajka
Dotaz: Kolik je hodin zde: Santa Cruz? Odpověď: Santa Cruz (St. Elizabeth) Místo se nachází v časovém pásmu "EST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 09:57 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Santa Cruz Přenastavení času 2026, 2027 (America/Jamaica) »
| Santa Cruz informace: | |
|---|---|
| Země: | Jamajka |
| Měna: | JMD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 8 217 = 2.886‰ JAM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 13 m |
| GPS souřadnice | 18° 3' 12.1" Sever, 77° 41' 54.1" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2007.3 km (1247.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7999.7 km (4970.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Jamajka |
| Napájecí zástrčka | 110 V • 50 Hz • A,B [*3] |
Santa Cruzje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Santa Cruz
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:40 |
Časový rozdíl odtud: Santa Cruz
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Ciudad de México | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| Londýn | +6 | | | ****** |
| Moskva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Bombaj | +10.5 | | | ********** |
| Šanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokio | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 2.886‰ JAM Populace



