Aktuální místní čas zde: Chikushino-shi, Japonsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Chikushino-shi? Odpověď: Chikushino-shi (Fukuoka) Místo se nachází v časovém pásmu "JST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +9) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 09:25 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Chikushino-shi Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Tokyo) »
| Chikushino-shi informace: | |
|---|---|
| Země: | Japonsko |
| Měna: | JPY, Yen |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 100 353 = 0.788‰ JPN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 37 m |
| GPS souřadnice | 33° 29' 46.7" Sever, 130° 30' 56.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3724.4 km (2314.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6282.6 km (3903.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | japonský |
| Napájecí zástrčka | 100 V • 50 Hz / 60 Hz • A,B [*3] |
Chikushino-shije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Chikushino-shi
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 19:18 |
Časový rozdíl odtud: Chikushino-shi
| Los Angeles | **************** | | | -16 |
| Ciudad de México | *************** | | | -15 |
| New York | ************* | | | -13 |
| Rio de Janeiro | ************ | | | -12 |
| Londýn | ******** | | | -8 |
| Moskva | ****** | | | -6 |
| Dubaj | ***** | | | -5 |
| Bombaj | *** | | | -3.5 |
| Šanghaj | * | | | -1 |
| Tokio | | | 0 | |
| Sydney | +1 | | | * |

= 0.788‰ JPN Populace



