Aktuální místní čas zde: Iwanuma, Japonsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Iwanuma? Odpověď: Iwanuma (Miyagi) Místo se nachází v časovém pásmu "JST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +9) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 09:23 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Iwanuma Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Tokyo) »
| Iwanuma informace: | |
|---|---|
| Země: | Japonsko |
| Měna: | JPY, Yen |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 42 411 = 0.333‰ JPN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 5 m |
| GPS souřadnice | 38° 6' 17" Sever, 140° 51' 34" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4236.8 km (2632.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5770.2 km (3585.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | japonský |
| Napájecí zástrčka | 100 V • 50 Hz / 60 Hz • A,B [*3] |
Iwanumaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Iwanuma
![]() 04:18 |
![]() |
![]() 18:48 |
Časový rozdíl odtud: Iwanuma
| Los Angeles | **************** | | | -16 |
| Ciudad de México | *************** | | | -15 |
| New York | ************* | | | -13 |
| Rio de Janeiro | ************ | | | -12 |
| Londýn | ******** | | | -8 |
| Moskva | ****** | | | -6 |
| Dubaj | ***** | | | -5 |
| Bombaj | *** | | | -3.5 |
| Šanghaj | * | | | -1 |
| Tokio | | | 0 | |
| Sydney | +1 | | | * |

= 0.333‰ JPN Populace



