Aktuální místní čas zde: Morioka, Japonsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Morioka? Odpověď: Morioka (Morioka-shi, Iwate) Místo se nachází v časovém pásmu "JST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +9) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 09:25 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Morioka Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Tokyo) »
| Morioka informace: | |
|---|---|
| Země: | Japonsko |
| Měna: | JPY, Yen |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 295 172 = 2.319‰ JPN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 141 m |
| GPS souřadnice | 39° 42' 13" Sever, 141° 9' 9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4414.6 km (2743.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5592.4 km (3475 mi) |
| Jazyky: [*2] | japonský |
| Napájecí zástrčka | 100 V • 50 Hz / 60 Hz • A,B [*3] |
Moriokaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Morioka
![]() 04:13 |
![]() |
![]() 18:51 |
Časový rozdíl odtud: Morioka
| Los Angeles | **************** | | | -16 |
| Ciudad de México | *************** | | | -15 |
| New York | ************* | | | -13 |
| Rio de Janeiro | ************ | | | -12 |
| Londýn | ******** | | | -8 |
| Moskva | ****** | | | -6 |
| Dubaj | ***** | | | -5 |
| Bombaj | *** | | | -3.5 |
| Šanghaj | * | | | -1 |
| Tokio | | | 0 | |
| Sydney | +1 | | | * |

= 2.319‰ JPN Populace



