Aktuální místní čas zde: Tanashichō, Japonsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tanashichō? Odpověď: Tanashichō (Tōkyō) Místo se nachází v časovém pásmu "JST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +9) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 09:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Tanashichō Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Tokyo) »
| Tanashichō informace: | |
|---|---|
| Země: | Japonsko |
| Měna: | JPY, Yen |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 82 112 = 0.645‰ JPN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 68 m |
| GPS souřadnice | 35° 43' 49.1" Sever, 139° 32' 2.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3972.8 km (2468.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6034.2 km (3749.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | japonský |
| Napájecí zástrčka | 100 V • 50 Hz / 60 Hz • A,B [*3] |
Tanashichōje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tanashichō
![]() 04:30 |
![]() |
![]() 18:47 |
Časový rozdíl odtud: Tanashichō
| Los Angeles | **************** | | | -16 |
| Ciudad de México | *************** | | | -15 |
| New York | ************* | | | -13 |
| Rio de Janeiro | ************ | | | -12 |
| Londýn | ******** | | | -8 |
| Moskva | ****** | | | -6 |
| Dubaj | ***** | | | -5 |
| Bombaj | *** | | | -3.5 |
| Šanghaj | * | | | -1 |
| Tokio | | | 0 | |
| Sydney | +1 | | | * |

= 0.645‰ JPN Populace



