Aktuální místní čas zde: Yanagawa, Japonsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Yanagawa? Odpověď: Yanagawa (Fukuoka) Místo se nachází v časovém pásmu "JST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +9) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 09:24 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Yanagawa Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Tokyo) »
| Yanagawa informace: | |
|---|---|
| Země: | Japonsko |
| Měna: | JPY, Yen |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 40 386 = 0.317‰ JPN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1 m |
| GPS souřadnice | 33° 10' 0" Sever, 130° 24' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3687.8 km (2291.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6319.3 km (3926.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | japonský |
| Napájecí zástrčka | 100 V • 50 Hz / 60 Hz • A,B [*3] |
Yanagawaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Yanagawa
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 19:17 |
Časový rozdíl odtud: Yanagawa
| Los Angeles | **************** | | | -16 |
| Ciudad de México | *************** | | | -15 |
| New York | ************* | | | -13 |
| Rio de Janeiro | ************ | | | -12 |
| Londýn | ******** | | | -8 |
| Moskva | ****** | | | -6 |
| Dubaj | ***** | | | -5 |
| Bombaj | *** | | | -3.5 |
| Šanghaj | * | | | -1 |
| Tokio | | | 0 | |
| Sydney | +1 | | | * |

= 0.317‰ JPN Populace



