Aktuální místní čas zde: Bājil, Jemen
Dotaz: Kolik je hodin zde: Bājil? Odpověď: Bājil (Muḩāfaz̧at al Ḩudaydah) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 22:10 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Bājil přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 8 hodin(y), 3 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Bājil Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Aden) »
| Bājil informace: | |
|---|---|
| Země: | Jemen |
| Měna: | YER, Rial |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 48 218 = 2.052‰ YEM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 191 m |
| GPS souřadnice | 15° 3' 30.1" Sever, 43° 17' 6.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1674.3 km (1040.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8332.7 km (5177.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Jemen |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • A,D,G [*3] |
Bājilje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Bājil
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:32 |
Časový rozdíl odtud: Bājil
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 2.052‰ YEM Populace



