Aktuální místní čas zde: Laḩij, Jemen
Dotaz: Kolik je hodin zde: Laḩij? Odpověď: Laḩij Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 22:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Laḩij přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 8 hodin(y), 2 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Laḩij Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Aden) »
| Laḩij informace: | |
|---|---|
| Země: | Jemen |
| Měna: | YER, Rial |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 23 375 = 0.995‰ YEM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 136 m |
| GPS souřadnice | 13° 3' 24" Sever, 44° 52' 55" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1451.8 km (902.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8555.3 km (5316 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Jemen |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • A,D,G [*3] |
Laḩijje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Laḩij
![]() 05:32 |
![]() |
![]() 18:23 |
Časový rozdíl odtud: Laḩij
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.995‰ YEM Populace



