Aktuální místní čas zde: Saint Helier, Jersey
Dotaz: Kolik je hodin zde: Saint Helier? Odpověď: Saint Helier (St Helier) Místo se nachází v časovém pásmu "BST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 13:53 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Saint Helier přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 146 den, 12 hodin(y), 6 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Saint Helier Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Jersey) »
| Saint Helier informace: | |
|---|---|
| Země: | Jersey |
| Měna: | GBP, Pound |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 28 000 = 308.329‰ JEY Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 11 m |
| GPS souřadnice | 49° 11' 16.9" Sever, 2° 6' 17.7" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5469.2 km (3398.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4537.9 km (2819.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,G [*3] |
Saint Helierje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Saint Helier
![]() 05:08 |
![]() |
![]() 21:03 |
Časový rozdíl odtud: Saint Helier
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 308.329‰ JEY Populace



