Aktuální místní čas zde: Pretoria, Jihoafrická republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Pretoria? Odpověď: Pretoria (Gauteng) Místo se nachází v časovém pásmu "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 12:37 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Pretoria Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Johannesburg) »
| Pretoria informace: | |
|---|---|
| Země: | Jihoafrická republika |
| Měna: | ZAR, Rand |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 1 619 438 = 33.05‰ ZAF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1332 m |
| GPS souřadnice | 25° 44' 41.5" Jih, 28° 11' 16.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2862.6 km (1778.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 7144.5 km (4439.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Zulu (+10) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,M,N [*3] |
Pretoriaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Pretoria
![]() 06:43 |
![]() |
![]() 17:25 |
Časový rozdíl odtud: Pretoria
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 33.05‰ ZAF Populace



