Aktuální místní čas zde: Ammán, Jordánsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ammán? Odpověď: Ammán (Amman, Amman) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 23:02 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Ammán přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 7 hodin(y), 11 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Ammán Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Amman) »
| Ammán informace: | |
|---|---|
| Země: | Jordánsko |
| Měna: | JOD, Dinar |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 1 275 857 = 199.132‰ JOR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 757 m |
| GPS souřadnice | 31° 57' 18.8" Sever, 35° 56' 42.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3553.1 km (2207.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6454 km (4010.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Jordánsko (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,F,G,J [*3] |
Ammánje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ammán
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 19:36 |
Časový rozdíl odtud: Ammán
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 199.132‰ JOR Populace



