Aktuální místní čas zde: Yellowknife, Kanada
Dotaz: Kolik je hodin zde: Yellowknife? Odpověď: Yellowknife (Northwest Territories) Místo se nachází v časovém pásmu "MDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -6) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 14:10 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Yellowknife přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 listopadu 01. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 154 den, 11 hodin(y), 49 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Yellowknife Přenastavení času 2026, 2027 (America/Yellowknife) »
| Yellowknife informace: | |
|---|---|
| Země: | Kanada |
| Měna: | CAD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 15 865 = 0.471‰ CAN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 248 m |
| GPS souřadnice | 62° 27' 21.6" Sever, 114° 21' 9.2" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 6944.5 km (4315.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 3062.6 km (1903 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Kanada (+2) |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Yellowknifeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Yellowknife
![]() 04:00 |
![]() |
![]() 23:09 |
Časový rozdíl odtud: Yellowknife
| Los Angeles | * | | | -1 |
| Ciudad de México | | | 0 | |
| New York | +2 | | | ** |
| Rio de Janeiro | +3 | | | *** |
| Londýn | +7 | | | ******* |
| Moskva | +9 | | | ********* |
| Dubaj | +10 | | | ********** |
| Bombaj | +11.5 | | | *********** |
| Šanghaj | +14 | | | ************** |
| Tokio | +15 | | | *************** |
| Sydney | +16 | | | **************** |

= 0.471‰ CAN Populace



