Aktuální místní čas zde: Santa Cruz, Kapverdy
Dotaz: Kolik je hodin zde: Santa Cruz? Odpověď: Santa Cruz Místo se nachází v časovém pásmu "-01" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 08:31 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Santa Cruz přepne na Zimní čas v(e): 02:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 17 hodin(y), 42 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Santa Cruz Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Cape_Verde) »
| Santa Cruz informace: | |
|---|---|
| Země: | Kapverdy |
| Měna: | CVE, Escudo |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 9 488 = 18.653‰ CPV Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 45 m |
| GPS souřadnice | 15° 7' 60" Sever, 23° 34' 0" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1682.7 km (1045.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8324.4 km (5172.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Kapverdy |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Santa Cruzje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Santa Cruz
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:00 |
Časový rozdíl odtud: Santa Cruz
| Los Angeles | ****** | | | -6 |
| Ciudad de México | ***** | | | -5 |
| New York | *** | | | -3 |
| Rio de Janeiro | ** | | | -2 |
| Londýn | +2 | | | ** |
| Moskva | +4 | | | **** |
| Dubaj | +5 | | | ***** |
| Bombaj | +6.5 | | | ****** |
| Šanghaj | +9 | | | ********* |
| Tokio | +10 | | | ********** |
| Sydney | +11 | | | *********** |

= 18.653‰ CPV Populace



