Aktuální místní čas zde: Muhoroni, Keňa
Dotaz: Kolik je hodin zde: Muhoroni? Odpověď: Muhoroni (Kisumu) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 01:02 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Muhoroni Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Muhoroni informace: | |
|---|---|
| Země: | Keňa |
| Měna: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 15 217 = 0.38‰ KEN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1298 m |
| GPS souřadnice | 0° 9' 14.6" Jih, 35° 11' 55.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 17.1 km (10.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9989.9 km (6207.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Keňa (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Muhoronije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Muhoroni
![]() 06:33 |
![]() |
![]() 18:40 |
Časový rozdíl odtud: Muhoroni
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.38‰ KEN Populace



