Aktuální místní čas zde: Mumias, Keňa
Dotaz: Kolik je hodin zde: Mumias? Odpověď: Mumias (Kakamega) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 19:04 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Mumias Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Mumias informace: | |
|---|---|
| Země: | Keňa |
| Měna: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 45 485 = 1.136‰ KEN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1318 m |
| GPS souřadnice | 0° 20' 6.4" Sever, 34° 29' 11" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 37.3 km (23.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9969.8 km (6194.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Keňa (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Mumiasje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Mumias
![]() 06:35 |
![]() |
![]() 18:43 |
Časový rozdíl odtud: Mumias
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.136‰ KEN Populace



