Aktuální místní čas zde: Naro Moru, Keňa
Dotaz: Kolik je hodin zde: Naro Moru? Odpověď: Naro Moru (Laikipia) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 01:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Naro Moru Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Naro Moru informace: | |
|---|---|
| Země: | Keňa |
| Měna: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 9 018 = 0.225‰ KEN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1983 m |
| GPS souřadnice | 0° 10' 3.2" Jih, 37° 1' 16.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 18.6 km (11.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9988.4 km (6206.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Keňa (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Naro Moruje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Naro Moru
![]() 06:26 |
![]() |
![]() 18:33 |
Časový rozdíl odtud: Naro Moru
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.225‰ KEN Populace



