Aktuální místní čas zde: Taveta, Keňa
Dotaz: Kolik je hodin zde: Taveta? Odpověď: Taveta Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 01:02 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Taveta Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Taveta informace: | |
|---|---|
| Země: | Keňa |
| Měna: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 13 377 = 0.334‰ KEN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 753 m |
| GPS souřadnice | 3° 23' 55.6" Jih, 37° 41' 0.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 377.9 km (234.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9629.2 km (5983.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Keňa (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Tavetaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Taveta
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 18:25 |
Časový rozdíl odtud: Taveta
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.334‰ KEN Populace



