Aktuální místní čas zde: Wundanyi, Keňa
Dotaz: Kolik je hodin zde: Wundanyi? Odpověď: Wundanyi (Taita Taveta) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 01:03 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Wundanyi Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Wundanyi informace: | |
|---|---|
| Země: | Keňa |
| Měna: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 12 501 = 0.312‰ KEN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1396 m |
| GPS souřadnice | 3° 24' 6.9" Jih, 38° 21' 50.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 378.3 km (235 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9628.8 km (5983.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Keňa (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Wundanyije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Wundanyi
![]() 06:26 |
![]() |
![]() 18:22 |
Časový rozdíl odtud: Wundanyi
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.312‰ KEN Populace



