Aktuální místní čas zde: Chiquinquirá, Kolumbie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Chiquinquirá? Odpověď: Chiquinquirá (Boyacá) Místo se nachází v časovém pásmu "-05" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 03:16 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Chiquinquirá přepne na Zimní čas v(e): 22:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4250 den, 18 hodin(y), 57 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Chiquinquirá Přenastavení času 2026, 2027 (America/Bogota) »
| Chiquinquirá informace: | |
|---|---|
| Země: | Kolumbie |
| Měna: | COP, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 45 294 = 0.948‰ COL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 2562 m |
| GPS souřadnice | 5° 36' 58.9" Sever, 73° 49' 2.9" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 624.5 km (388 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9382.6 km (5830.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Kolumbie |
| Napájecí zástrčka | 110 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Chiquinquiráje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Chiquinquirá
![]() 05:40 |
![]() |
![]() 18:05 |
Časový rozdíl odtud: Chiquinquirá
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Ciudad de México | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| Londýn | +6 | | | ****** |
| Moskva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Bombaj | +10.5 | | | ********** |
| Šanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokio | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.948‰ COL Populace



